zapomniałem hasła     |     dodaj biuro

O nas

Internetowy Katalog „Eksperci od Rachunkowości” to profesjonalna platforma promocji firm, specjalizujących się w zakresie wykonywania usług księgowych, audytu, rewizji finansowej i doradztwa podatkowego.

 

Stale rosnąca liczba przedsiębiorstw stwarza szerokie pole manewru firmom, świadczącym usługi w zakresie rachunkowości. Internet jest natomiast medium, które pozwala te usługi prezentować i promować. Nie wykorzystując więc narzędzia jakim jest Internet, w dłuższej perspektywie, przedsiębiorstwo skazuje się na porażkę.

 

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego za II kwartał 2009 roku wynika, że w Polsce liczba zarejestrowanych podmiotów gospodarczych sklasyfikowanych wg  PKD pod symbolem 69.20.Z (działalność rachunkowo-księgowa, doradztwo podatkowe), wynosi ponad 37 tys. przedsiębiorstw. Z naszych badań wynika, że tylko niecała połowa z nich wykorzystuje Internet do promocji swych usług.

 

Internet jest potężnym narzędziem promocji a tym samym zdobywania potencjalnych klientów. Agencja zenithoptimedia.pl przewiduje, że do 2010 roku wydatki na reklamę w Internecie wzrosną o 23% , co spowoduje, że w medium tym będzie lokowane 14% budżetów reklamowych w 2010 roku.

 

Nasz Katalog powstał w celu profesjonalnej promocji tych przedsiębiorstw, które nie chcą pozostać w tyle. Dlaczego warto nas wybrać?

 

- profesjonalizm

Wszystkie nasze działania w zakresie promocji Twojej firmy mają na celu świadczenie jak najwyższej jakości usług. Poprawność funkcjonowania katalogu i stała opieka techniczna sprawia, że koncentrujemy się na jak najlepszej obsłudze naszych klientów.

 

- promocja

„Skup się na rachunkowości, a my skupimy się na Twojej promocji” – to hasło przewodnie jakie towarzyszy nam przy możliwie jak najlepszym kreowaniu Twojego wizerunku w Internecie jak i promocji.

 

- specjalizacja branżowa

Rozumiemy branżę w której działasz. Księgowi, biegli rewidenci, doradcy podatkowi to zawody zaufania publicznego. Znamy potrzeby tej branży. Specjaliści naszej firmy mają wykształcenie w zakresie rachunkowości, uczestniczą w spotkaniach i panelach dyskusyjnych. To wszystko sprawia że jesteśmy dla Was i rozumiemy Wasze potrzeby.

 

- funkcjonalność systemu

Katalog „Eksperci od rachunkowości” reprezentuje najwyższą jakość i funkcjonalność. Specjalnie zaprojektowany panel klienta w prosty sposób pozwala na zarządzanie swoim profilem. Pozwala również na wyszukanie najlepszych cen za usługi księgowe oferowane w danym regionie czy też miejscowości.

 

- indywidualne podejście

Elitarność naszego katalogu i branży daje nam możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta, jego problemów i potrzeb w zakresie promocji swych usług.

 

- doświadczenie

Długoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami internetowymi a przede wszystkim  znajomość możliwości promocji w Internecie pozwala nam kompleksowo obsługiwać Twoją firmę w zakresie reklamy i promocji.